Telefon

Korel Termal Resort Clinic & Spa

Korel Termal Resort Clinic & Spa

Korel Termal Resort Clinic & Spa Açıklaması:

KONUM:

Afyonkarahisar – Kütahya Karayolu üzerinde 120.000 m² açık alan, 50.000 m² kapalı alanıyla tesisimiz; şehir merkezine 13 km, Uşak Havaalanına 110 km uzaklıkta yer almaktadır.

ODALAR:

President Suit: 540 m²olan başkanlık suiti; 2 yatak odası, 2 oturma gruplu büyük salon, 1 çalışma odası, 1 yemek odası ve 1 mutfaktan oluşmaktadır. Her odada plazma TV ve jakuzili banyo bulunmaktadır. Ayrıca merkezi klima, minibar (ücretli), internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmaktadır.

King Suit: 111 m²olan kral daireleri; 2 yatak odası, 1 salondan ve 1 balkondan oluşmaktadır. Banyoda küvet (jakuzili), plazma TV, merkezi klima, minibar (ücretli), internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmaktadır.

Large Suit:70 m² olan large suit; 1 odadan oluşmakta olup, yatak odası ve jakuzili banyo bulunmaktadır. Tamamında merkezi klima,TV, minibar (ücretli), internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmaktadır.Zemin halı kaplıdır.

Large Suit: 120 m² olan large suit; 2 yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. Odalarda TV, banyolarda küvet (jakuzili), merkezi klima, minibar (ücretli), wireless internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmaktadır.Zemin halı kaplıdır.

Junior Suit : 59 m² olan junior suit odaların tamamı havuz manzaralıdır. İki ayrı odadan oluşmaktadır ve ara kapı olup tamamında merkezi klima, TV, minibar (ücretli), wireless internet, banyolarda küvet (jakuzili), saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmakta olup zemin halı kaplıdır. Yatak odası ve oturma bölümünden oluşur.Zemin halı kaplıdır.

Corner Suit: 45 m² olan corner suit odaların tamamı havuz manzaralıdır. Yatak ve oturma bölümünden oluşup, merkezi klima , TV, minibar (ücretli), wireless internet, banyolarda küvet (jakuzili), saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmakta olup, zemin halı kaplıdır.

Standart Oda: 28 m² olan standart odaların; 118 adet havuz manzaralı, 147 adet yol manzaralı olup odalarımızın tamamında merkezi klima,TV, minibar (ücretli), wireless internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon olup zemin halı kaplıdır.

Aile Odası(Teras Suıt): 52 m² olan aile odaları; 8 er adet havuz ve yol manzaralıdır. İki ayrı odadan oluşmaktadır ve ara kapılı olup tamamında merkezi klima,TV, minibar (ücretli), wireless internet, saç kurutma makinesi, kasa bulunmakta olup zemin halı kaplıdır.
Not: Bir oda frenchbed, diğer oda bir yataktan oluşur.

Açıklama:Engelli odaların tamamı özel olarak dizayn edilmiş olup, standart odalarla aynı özelliklere sahiptir. Engelli odada yataklardan biri engelliler için özel tasarımdır.Connection odalar iki standart odanın birleşmesinden oluşmaktadır. Tüm odalarda çay-kahve set up mevcuttur.

TESİS:

İki adet açık yüzme havuzu (1 adet bayanlara özel, 1 adet bay-bayan birlikte kullanılan aile havuzu), 4 adet kapalı yüzme havuzu, 4 adet termal havuz, çocuk havuzu, su kaydırakları, 1 Ana Restaurant, 1 A’la Carte Restaurant, 5 bar (Pool bar, Lobby bar, Vitamin bar, Orient cafe, Yakut bar), seminer, ziyafet ve konferans salonları, internet cafe, oyun salonları (satranç, tavla, dart, kart oyunları, masa tenisi, bilardo, bowling salonu) Mini Club, YENİ YAPILAN EK HAVUZLARIMIZLA SPA Merkezi (masajlar, Türk hamamı, kese-sabun, sauna, buhar odası, cilt bakım üniteleri, bitki banyoları…) bay bayan kuaför salonu, otopark, fotoğrafçı, çamaşırhane, oda servisi, animasyon, canlı müzik, fitness center, pilates, kütüphane, mağazalar,

***Tesise evcil hayvan kabul edilmez.Tesiste alkollü içecek servisi yapılmamaktadır.***
Spa merkezimiz, misafirlerimizin kişisel bakım ve dinlenme ihtiyaçlarını, konusunda uzman ekibi ve teknolojik üniteleri ile gerçekleştirmektedir. Termal su cenneti olan Afyon'un suyu kullanılarak SPA'da, termal havuzlar, yüzme havuzları, Türk hamamı, Sauna jakuzi, buhar banyoları, kuaför, masaj odaları, bitki banyoları, çamur banyoları, cilt ve vücut bakımları ile zayıflama üniteleri hizmet vermektedir.

Restorant Bilgileri:

BARLAR:
POOL BAR (Snack Bar ) 64 kişi kapasitelidir.
LOBBY BAR
ORIENT CAFE
VİTAMİN BAR
YAKUT BAR

RESTAURANTLAR:
Elmas Ana Restaurant: Kahvaltı ve Akşam yemekleri açık büfe 600 kişi kapasitelidir.
(07:00 – 10:00 / 12:30 – 14:00 / 19:00 – 21:30)
Mercan A’la Carte Restaurant: Deniz ürünleri 100 kişi kapasitelidir. (19:00 – 21:00)

Kır Evi : 80 kişi kapasitelidir. (17:00 – 23:45)

Pansiyon Açıklamalar:

ÜCRETSİZ AKTİVİTELER

Yüzme havuzları, Türk Hamamı, sauna, fitness center, termal havuzlar, kütüphane, 5 çayı, buhar banyosu, kasa, Lig TV maç servisi, Mini Club (4- 12 yaş) ücretsiz aktivitelerdendir.

ÜCRETLİ AKTİVİTELER
A la carte restaurant, pool bar, lobby bar, vitamin bar, Orient Cafe, Yakut Bar, özel aile banyoları, masaj, bilardo, masa tenisi, doktor, Playstation,
kuru temizleme, çamaşırhane, bowling, internet cafe ücretli aktivitelerdendir.

YARIM PANSİYON
Otel yarım pansiyon konseptine sahiptir. yarım pansiyon sisteminde; açık büfe sabah kahvaltısı, ve açık büfe akşam yemeği hizmetleri
verilmektedir. Tüm içecekler ücretlidir. (TESİSTE ALKOLLÜ İÇECEK SERVİSİ YAPILMAZ)