Telefon

İlkbahar Dönemi Beyrut

İlkbahar Dönemi Beyrut

İlkbahar Dönemi
B E Y R U T
Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile
19 Nisan & 10, 24 Mayıs & 07 Haziran 2012 Hareket… 3 Gece

Bu turlarımızda 13 Şubat 2012 tarihine kadar oda başı 100 Euro erken rezervasyon indirimi bulunmaktadır.

01.Gün İSTANBUL - BEYRUT
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Fly Express kontuarı önünde saat 10.00'da buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 824 uçuşu ile saat 12.40'da Beyrut'a hareket. Yerel saat ile 14.25'te varış ve alanda bekleyen özel otobüslerimizle Beyrut şehir turunda Güvercinler Kayasi, Hamra bölgesi (Modern şehir), Martyrs Meydani (Eski şehir) panoramik olarak görülecektir. Sonrası otellerimize transfer ve geceleme otelinizde.

02.Gün BEYRUT
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Harisa & Jeita & Biblos gezimize katılabilirsiniz (70 Euro). Gezimiz sırasında, Harissa'ya gidecek, teleferikle tepeye çıkarak muhteşem manzaraya tanık olacak, meşhur Meryem Ana heykelini görecek ve ardından dünyanın en eski limanlarından biri olan Biblos'u ve dünyanın 3. büyük doğal mağarası Jeita'yı ziyaret edeceğiz. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelimizde.

03.Gün BEYRUT
Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Deir El-Qamar & Beiteddine gezimize katılabilirsiniz (60 Euro). Gezimiz sırasında, Beyrut'un güneyinde bulunan Lübnan'ın eski başkenti Deir El-Qamar'da, sarayı, ünlü Marie Baz Müzesi'ni, Notre Dame Kilisesi'ni ve Fahreddin Camii'ni gezeceğiz. Ardından, Beidettin'de giderek, Emir Bechir Sarayı'nı ziyaret edeceğiz. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelimizde.

04.Gün BEYRUT - ISTANBUL
Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılmasının ardından havalimanına transfer. Türk Havayollarının TK 825 uçuşu ile saat 15.55'te İstanbul'a hareket, Yerel saat 17:50'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Türk Havayolları tarifeli uçuşu ile İstanbul - Beyrut - İstanbul parkurunda uçak bileti
Havalimanı vergileri
Seçilecek kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı bazında konaklama
Alan/otel/alan transferleri
Panoramik Beyrut şehir turu
Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)
Müze ve ören yerleri girişleri
Rehber ve şoför tipleri.