Telefon

Yalova Termal Kaplıcaları

Yalova Termal Kaplıcaları

Yalova Termal Kaplıcaları Açıklaması:

Marmara Bölgesi Yalova şehir merkezine 12 km uzaklıkta bulunan tesis termal ilçe merkezine 5 dakika yürüyüş mesafesinde yer alır.

ODA
İşletmede bulunan Çamlık Otel'de 83 oda ve 166 yatak kapasitesi vardır. Ön odalar bahçeye, arka odalar ormana bakmakta olup odaların tamamında telefon, tv, saç kurutma makinesi, duş, balkon, olup zemin halı kaplıdır.

TESİS
Tesiste açık termal yüzme havuzu, ana restoran, a la carte restoran, yüzme havuzu, toplantı salonu, fitness, jakuzi, sauna, hamam, uyandırma servisi, resepsiyonda kasa, internet, otopark, kağıt oyunları, okey, tavla, 24 saat oda servisi, berber, minibar, telefon, taksi hizmetleri sunulmaktadır.

Termal Suyun Yararları: İltihabi olmayan romatizmal hastalar, Kırık Sekelleri, Dolaşım sistemi bozuklukları, İdrar yolları ve safra kesesi taşları, Cilt hastalıkları, Ameliyat sonrası oluşan yaraların iyileşmesi, Kadın hastalıkları ve kısırlık, Siyatik ve her türlü nevarji, Çeşitli felçler, Adale hastalıkları ve atrofilleri

Pansiyon Açıklamalar:

ÜCRETSİZ AKTİVİTELER
Açık - kapalı havuzlar, sauna, hamam, fitness,uyandırma servisi, resepsiyonda kasa, internet, açık ve kapalı otopark, vale, kağıt oyunları, okey ve tavla ücretsiz aktivitelerdendir.

ÜCRETLİ AKTİVİTELER
24 saat oda servisi, masaj, kese, cilt ve vücut bakımları, berber, telefon, taksi, ücretli aktivitelerdendir.

TAM PANSİYON
Yarım pansiyon + oda kahvaltı ve tam pansiyon sistemi ile hizmet verilmektedir. Tam pansiyon sisteminde sabah kahvaltısı, öğle ve akşam